דף הבית   אודותינו   צור קשר   מפת האתר   התחברות לשרת דואר
 
   
  [שכחת סיסמא?]
 
חפש
 
 
בניית אתרים   עיצוב אתרים   בניית אתרים באופן עצמאי   אתר תדמית   חנות וירטואלית   קידום אתרי תדמית   כתיבה שיווקית   דומיינים   תכנית מפיצים
 
 
עוד בקטגוריה
 
שלבים בבניית אתר
 

בניית אתרים - עלו לאחרונה
 
 
  בניית אתרים - דוגמאות נוספות
 
 
עיצוב אתרים
 
מעוניין לשפר את מראה אתרך הקיים?
מעוניין באתר חדש, שונה וייחודי עבורך?

הגעת למקום הנכון!


חלק נכבד מהצלחתו של אתר ברשת הוא המראה שלו וכמובן בנייה נכונה של ממשקי האתר לגולש. אפיון נכון של האתר והכוונה לקהלי יעד רלוונטיים, כאשר אלו מגובים בעיצוב מרשים וניווט קל ונוח באתר, הינם מתכון לאתר מנצח.
Quick Website - בניית אתרים המתמחה בבניית אתרי תדמית מכווני לקוח המניעים לפעולה, מציעה לך עיצוב ובנייה לאתרך החדש או שדרוג של אתר קיים על ידי צוות מיומן ומנוסה בתחום עיצוב האתרים ברשת.

אנו מציעים לך שלוש חבילות עיצוב ובנייה מקצועיות עבור אתרך החדש. חבילות העיצוב מוצעות לכלל סוגי האתרים, ביניהם אתר תדמית, חנות וירטואלית, מערכת קהילה ועוד:

חבילת עיצוב בסיסית
בחבילה זו, העיצוב ייבחר מתוך תבניות העיצוב הקיימות במערכת Quick Website. לפני תחילת העבודה על האתר, יתבצע מול הלקוח תהליך של אפיון אתר, תוך דגש על מבנה האתר ובחירת הניווט המתאים לו.

חבילת עיצוב מתקדמת
בחבילה זו, העיצוב יושתת על תבנית עיצוב קיימת מתוך מאגרי עיצוב קיימים הניתנים לרכישה או לשימוש חופשי ברשת האינטרנט. תבנית העיצוב תותאם על-ידינו באופן מטבי למערכת ניהול התוכן של Quick Website. לפני תחילת העבודה על האתר, יתבצע מול הלקוח תהליך של אפיון אתר, תוך דגש על תוכן האתר ובחירת הניווט המתאים לו.
יודגש כי בחבילה זו, על הלקוח לספק את תבנית העיצוב לפני תחילת העבודה.

חבילת עיצוב מקצועית
בחבילה זו, העיצוב יהיה עיצוב ייחודי עבור הלקוח וייעשה בשיתוף פעולה עימו. לפני תחילת העבודה על האתר, יתבצע מול הלקוח תהליך של אפיון אתר, תוך דגש על מטרות האתר, קהל היעד אליו הוא פונה, מתחרים, דגשים בעיצוב, מבנה האתר ובחירת הניווט המתאים לו.

מטרת אפיון האתר, בכל שלוש החבילות, הינה לתאם ציפיות ועמדות לצורך התאמת העיצוב הנכון עבור הלקוח.
 
קבלת הערכת מחיר לבניית אתר ועיצוב מקצועי
 
 
יצירת קשר
 
  אנא אל תהססו ליצור קשר בכל שאלה או הצעה:
 
   פנייה באמצעות טופס מקוון:
  קבלת הערכת מחיר: לחץ כאן
מידע כללי / תמיכה טכנית: לחץ כאן
 
   פנייה באמצעות דואר אלקטרוני:
  מידע כללי: info@quickwebsite.co.il
  תמיכה טכנית: support@quickwebsite.co.il
 
   תיבת התקשרות מהירה:
שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
תוכן ההודעה