חלון ראווה בעולם דיגיטלי

בניית אתרים גל ים סטודיו

אתר אינטרנט משמש כערוץ תקשורת בין חברה ללקוחותיה ועובדיה. מטרתו לשרת את הצרכים האינדיבידואלים של בית העסק או החברה; בין אם יצירת תדמית, פלטפורמה המספקת מידע או חנות מקוונת. האתר משמש כפנים של העסק ולכן הוא משמעותי ביותר ביצירת רושם חיובי על הלקוח הפוטנציאלי כמו גם על הלקוח הקיים. ניתן להמחיש זאת באופן הבא; נסו להיזכר בפעם האחרונה שיצא לכם לטייל בקניון או בשדרת חנויות, המבחר הינו עצום וההחלטה להיכנס לחנות אחת ולא לאחרת פעמים רבות נובעת מהרושם הראשוני שהוא הותיר בכם. האם הוא מספר סיפור? האם הוא חדשני או מרתק? האם הוא מתמצת את רוח המותג? כל אלו ניתן להשליך על אתר האינטרנט העתידי שלכם. חלון הראווה הדיגיטלי, קרי אתר האינטרנט, הוא נקודת המפגש הראשונית בין המוצר / שירות / רעיון שלכם לבין קהל הלקוחות הפוטנציאלי ובכך יש לו חשיבות מכרעת. בניית אתרים, איך מתחילים?

אנו מאמינים כי כל עסק הוא יחיד ומיוחד

ייחודיות זו צריכה להתבטא בשפה שהאתר שלכם משדר. כחלק מהתהליך נמפה את העסק שלכם על מנת לבנות את האתר האידיאלי עבורו; נגדיר את קהל היעד על מנת ליצור פילוח מדויק ככל שניתן, נבחן את המתחרים על לקבל תמונה רחבה על המתרחש בענף, נמנה את היתרונות בכדי לבסס בידול עסקי אשר יסייע לכם למנף את הייחודיות שלכם ובכך נבנה את האתר האופטימלי. בניית אתרים מתחילה במחקר מעמיק אשר יסייע לנו ללמוד את התחום שלכם על בוריו ובכך לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

אפיון מהוקצע יביא לתוצאות מקסימליות

אפיון הינו מסמך המתאר את כל היסודות החשובים של האתר, הוא פריט חיוני והכרחי על מנת לעשות סדר בכל האינפורמציה שאנחנו רוצים לצקת בתוך האתר. המסמך יתאר את הרצונות, הצרכים והדרישות יחד עם הפערים והבעיות, כל אלו יסייעו לנו לתכנן את האתר בהתאמה לקהל המשתמשים ולאופן שבו היינו רוצים שהם יעברו בין הדפים השונים. כחלק מהתהליך יוחלט מהו התוכן החשוב ביותר שיופיע בעמוד הראשי, כך שהוא ישאיר את האימפקט הגדול ביותר על המשתמשים וישרת את הצרכים שלכם בצורה מדויקת.

עיצוב חשוב לא פחות

חלון ראווה כבר אמרנו? החלטות לדוגמת צבעוניות, פונטים, עימוד, טקסטים ותמונות יסייעו לכם לספר את הסיפור שלכם. בין אם אתם רוצים לשדר יוקרה / אמינות / חדשנות / ניסיון או כל תכונה אחרת העולה על דעתכם, ניתן לעגן אותה בתוך האתר בעזרת אספקטים ויזואלים שונים. בניית אתרים הינה תורה של ממש וחשוב למצוא את איש המקצוע האיכותי ביותר שילווה אתכם לאורך כל הדרך – אנו ממליצים על גל ים סטודיו – קידום ובניית אתרים חברה סופר מקצועית לבניית אתרים.

 אין לנו ספק שאתם מתמחים במה שאתם עושים! גל ים סטודיו מתמחים בבניית אתרים בקידום אתרים ובעיצוב אתרים, עיצוב לוגואים ועוד, הידע והניסיון שלנו יסייע לכם לבלוט ולהגיע לכל היעדים שהצבת לעצמכם.

מה זה רימרקטינג?

© כל הזכויות שמורות לחריף סוכנות קריאייטיב | בניית אתרים