למה עיצוב אתרים מקצועי הוא הכרחי

עיצוב אתרים מקצועי

עיצוב אתרים מקצועי – כשמדובר באתר תדמית, חשוב להבין שזהו מוצר הכרחי לעסק שלכם, ולכל בעל עסק בכלל, כדי להישאר רלוונטי ומותאם לעולם הדיגיטלי של היום. ולצד בניית האתר, החשיבות הגדולה של עיצוב אתרי אינטרנט וההבנה שזה צעד פוטנציאלי להגדלת החשיפה לעסק והרווחים שלו, רק עולה מיום ליום.

איך לדעת מה העיצוב המתאים לי ביותר?

ישנה חשיבות רבה לנראות אתר העסק שלכם ולכן כשחושבים על עיצוב אתרי אינטרנט, כדאי לחשוב על חברה לעיצוב אתרים, אשר תספק את העבודה על האתר בצורה הטובה והמקצועית ביותר. רושם ראשוני הוא קריטי בעיני הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ולכן, אם הרושם שהשארתם יהיה טוב, הרי זו ההזדמנות להרוויח לקוח נאמן.

חשוב להבין שזהו רק עניין של שניות בודדות מהרגע שהלקוח הפוטנציאלי נכנס לאתר ומחליט האם עליו להישאר בו ולהמשיך להתעניין, או שהוא יוצא מהאתר, כאשר ככל האתר שלכם יהיה מזמין ונגיש כך הגולש עתיד להפוך ללקוח העסק.

לעיצוב אתרי תדמית יש כמה סוגים, אך לא לכל סוג עסק יתאים כל עיצוב, ולכן שבוחרים את השפה העיצובית באתר, כדאי לבחור באיש מקצוע הנכון לעיצוב אתרים בהתאמה אישית.

כשבוחרים במעצב, כדאי להגיע עם ראש פתוח לאפשרויות רבות ורעיונות, לעשות יחדיו סיעור מוחות ושיתוף פעולה שיביא לתוצאות הטובות ביותר מבחינת עיצוב האתר.

חשוב לזכור שלא משנה מה סוג העסק, ולא משנה מה תרצו, קרוב לוודאי שהמעצב אם הוא מקצועי מספיק, ידאג לייעץ לכם לא להעמיס באובייקטים ואלמנטים קישוטיים ברחבי האתר, שכן הם מעמיסים נורא על העין וגורמים לסלידה בקרב הגולשים.

ככל שהעיצוב נקי ואסתטי יותר, כך הוא נעים לעין ויותר מזמין ליצירת קשר איתכם לגבי השירות או המוצרים שאתם מציעים בעסק.

האם כדאי עיצוב אתרים סטטי או דינמי?

קודם נסביר בקצרה את ההבדל –

בעיצוב אתר סטטי התוכן יהיה קבוע ויציב, כך שהעריכה והשינוי הם על גבול הבלתי אפשריים. אין אפשרות לשנות תמונות או אלמנטים אחרים בעיצוב כלל.

לעומת זאת כפי שכבר ניתן להבין, עיצוב אתר דינמי מאפשר נגישות לכל עריכה של כל סוגי התכנים המוצגים באתר.

יש לציין שגוגל שמים תיעדוף גבוה לאתרים דינמיים מאחר והם מתחדשים ומתייעלים ללא הפסקה.

כיום, בין הפלטפורמות הפופולריות המהוות תשתית לאתר זה וורדפרס, ועיצוב אתרי וורדפס הוא תחום פופולרי ונגיש גם למי שרוצה לעשות זאת בעצמו.

איך אדע מי מעצב טוב ומתאים לי?

עיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב אתרים לעסקים בפרט זו מלאכה לא פשוטה כלל וכלל ואין לזלזל בתפקיד. חשוב להבין שעיצוב האתר לעסק הוא כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו והוא זה שיעניק את הרושם הראשוני בעיני הגולשים הפוטנציאליים להפוך ללקוחות.

ולכן גם חשיבות עבודת המעצב ורמת המקצועיות שלו. כדאי לבדוק תחילה את האתר שלו, ועד כמה הקו העיצובי בעבודותיו זורם לכם, עד כמה אתם מרגישים שאתם מתחברים?

בנוסף, כדאי ומומלץ לבדוק על לקוחות עבר של אותו המעצב ולחקור לגבי המלצות- הן לגבי רמת העיצוב והן לגבי השירותיות.

כדאי לנהל שיחה ברמה האישית ולקיים פגישה עם המעצב הרצוי, בכדי לבדוק את החיבור האנושי ביניכם, שכן במידה וקיים חיבור זורם וקל, גם גם יהיה שיתוף הפעולה בעבודה ביניכם.

לפני שאתם ניגשים להיכרות עם מעצב שבחרתם, כדאי להכין רשימה של המטרות והיעדים שלכם מהאתר, כדי לשים כבר בתחילת השיחה את הציפיות שלכם ממנו על השולחן.

 

בנוסף, כדאי מאוד לעשות עבודת מחקר ולבדוק את המתחרים הישירים שלכם ברחבי הרשת, את אופי האתרים שלהם, ואת עיצוב אתרי חנות שלהם.

זה אולי נשמע הזוי אבל זו המציאות- העתקה היא אומנות. ומומחיות היא להעתיק ולעשות את זה טוב יותר מהמקור וכך עובד העולם שלנו כיום.

למידע ושירותים נוספים ראו גם: שיווק עסקים באינטרנט

 

מה זה רימרקטינג?

© כל הזכויות שמורות לחריף סוכנות קריאייטיב | בניית אתרים